Napsali o nás

news4all.cz (Lukash), 2.8.2012

Ihned v poledne mě velice mile překvapila místní liberecká partička s příhodným názvem NOBODY KNOWS… Jejich texty v angličtině, ale ve velmi dobré angličtině, jejich melodie kdekoho nakopne, prostě perfektní rock. A takhle po poledni, myslím, že lepší zahřátí na to co bude následovat ani vybrat nešlo.

zdroj…

iRockShock.net, 10.2.2009

Do role předkapely se vyšvihli liberečtí NOBODY KNOWS, což byla dobrá volba. Tuhle koženou partičku jsem viděl několikrát i v pozici revivalu nesmrtelných Motörhead a nutno uznat, že jejich dirty rock’n'roll je uvěřitelný. Vystoupení mělo říz, nasazení a spád. Myslím, že se nebudu příliš mýlit, když si tipnu, že NK vedle Lemmyho družiny často poslouchají Kiss a Mötley Crüe. Což je samozřejmě v pořádku. Proč se neučit u samotných Bohů…

zdroj…

MusicFoto.net, 23.2.2009

Začátek večera patřil našincům NOBODY KNOWS, kteří dotatečně zaplněné a nažhavené Retro rozjeli svým setem ve stylu starších KISS říznutých „Motoráky“. Výborná volba, kapela se i vyznala ze svého obdivu ke KISS a pár útržky jejich skladeb rozhicovala dokonce balkónovou část publika…
zdroj…

Innocenct Music Server, 30.11.2008

…hned při nástupu byla vidět jejich inspirace kapelou Kiss (mluvím o vzhledu členů). Byl jsem tedy zvědavý, co ukáží po hudební stránce. Jejich hudba však byla oproti Kissákům podstatně rychlejší. Ve slokách byl cítit trošku nádech Rock’N'Rollu a v refrénech se Kiss docela přiblížili…
zdroj…

AlternativTV, 21.10.2008

Liberecká kapela Nobody Knows v pondělí večer pokřtila v pražském klubu Kain své nové CD Only the good die young. Jejich v pořadí třetí deska, která se však mezi posluchače dostává jako druhá v pořadí, je oproti debutové Nobody Knows z roku 2005 podle muzikantů o něco tvrdší, jinak však pádí ve vyjetých kolejích. Rozhovor s kapelou přinášíme v reportáži z křestu.
zdroj…

Rock & Pop, 11.10.2008

Na všech koncertech vystoupí jako host mladá kapela Nobody Knows, vedená zpěvákem Lessym. Toto nadějné uskupení hudebníků vzniklo v roce 2003 a letos v září stačilo vydat už svou třetí desku Only the Good Die Young. V Olomouci se k této dvojici připojí ještě britští Uriah Heep, kteří vystoupí jako headlineři večera.
zdroj…

ROCKportal.cz, 7.9.2008

Po téměř třech letech vydává liberecká kapela Nobody Knows další album a Rockportalu se jako prvnímu médiu podařilo zajistit pro vás exkluzivně pár informací ke zmiňovanému CD. Název alba „Only the good die young“ už sám o sobě naznačuje, že tady klavír a housle určitě neuslyšíte…
zdroj…

ROCKMAG.cz, 18.1.2008

Velmi příjemným překvapením a dobrou volbou pro všechny fanoušky poctivého hard rocku staré školy je stejnojmenná deska liberecké party Nobody Knows. Tihle chlapíci to vzali z gruntu a je to vidět i na samotné fyzické stránce desky. Graficky stylově vyvedený 10ti stránkový booklet se všemi texty a ilustracemi rohatých, pěkně vyvinutých krasavic jasně naznačí, co že za muziku tihle chlapi hrají. Poctivý hard rock jemně říznutý heavy metalem a stoner rockovou špinavostí…
zdroj…

iROCKSHOCK, 27.11.2007

Kapela předvedla svůj thrash/death říznutý emo prvky, odehraný s rutinou. Bohužel nejsem fanda těchto stylů, ani se nepovažuji v tomto směru za znalce, proto se hodnocení této kapely zdržím. Pouze chci dodat, že jarní předskokan Nobody Knows dle mého k Bombovi seděl lépe, hlavně díky žánrové příbuznosti. Nicméně slušně zaplněný kotel předkapelu kvitoval s nadšením, proto lze konstatovat, že svou úlohu splnila..
zdroj…

Liberecké listy, 18.10.2007

Hrádecké slavnosti, Vratislavické slavnosti i Den bez aut – tam všude jsme měli možnost slyšet vzhůru stoupající Nobody Knows. Libereckou naději, která by mohla v Liberci zaujmout místo na pomyslné střídačce „domácích,“ zatímco Krucipüsku by dnes možná přidělili tu pro „hosty“ (kdyby existovala jakási rocková 1. liga). V každém případě se Nobody Knows daří apokud přijdete 20.10. do Casta clubu v Liberci, tak se o tom přesvědčíte i vy. Je to po delší době samostatný koncert kapely a proslýchá se, že bychom měli slyšet i úplně nové písně z připravovaného alba. Jak můžete vidět na doprovodné fotografii, fanoušky mají Nobody Knows i na liberecké radnici.
zdroj…

iROCKSHOCK, 8.10.2007

…Protože Adam nepatří za velkou louží do první rockové ligy a zde je jeho jméno téměř neznámým pojmem, nabídl svůj set za přijatelné vstupné (150 Kč), v bezprostřední a komorní klubové atmosféře. Ta pěkně zhoustla hned z kraje, díky liberecké předkapele Nobody Knows, jež do nepřipraveného publika nasypala svůj dirty rock’n'roll (podle kuloárních zvěstí by měla opět předskakovat na některých koncertech české části plánované podzimní šňůry). Po přestavbě scény pro hlavní hvězdu večera se celé pódium rozzářilo jak vánoční stromeček, na paškál vpochodoval vyzáblý mužík v glamovém úboru s růžovým Gibsonem u pasu…
zdroj…

Liberecký deník, 27.2.2007

Liberec – Návrat svého kytaristy Marka von Kreuzdorfa oslaví zítra ve velkém sále Lidových sadů Nodoby Knows. Koncert dirty rock and rollové mašiny z Liberce zahájí ve 20 hodin a kromě návratu ztraceného syna nabídne fanouškům řízné hudby také velkou show podpořenou pyrotechnickými efekty.
zdroj…

Liberecké listy, 19.10.2006

Lebky a zkřížené hnáty. Černé kožené oblečení, tmavé brýle a zamračené obličeje. Nejsou to zrovna typy, s kterými byste pustili svou dceru na maturitní večírek. Liberecká skupina Nobody Knows. Ale pokud k vám přijedou zahraniční známí a projeví přání navštívit něco opravdu dobrýho z liberecké hudební nabídky, neváhejte a na Nobody Knows je vezměte.
zdroj…

Mladá fronta DNES – liberecký kraj, 30.8.2006

Rockový koncert čeká v pátek večer fanoušky tvrdé muziky na liberecké přehradě. Pod střechou místní zahradní restaurace vystoupí liberecká vycházející hardrocková hvězda Nobody Knows. Koncert začne od dvaceti hodin a jako první se představí kapela DooWhenBlade, hrající adolescentní punk ve stylu Hubert Macháně. Kolem deváté večerní vystoupí na pódium Nobody Knows s ostrými kytarovými rify a divokým rock and rollem ve stylu amerických kapel konce osmdesátých nebo raných devadesátých let. Nobody Knows tvoří kytarista a zpěvák Lessy, bubeník Tommy Rock a basista Stanley G. Všichni muzikanti také zpívají.

„Skupina hraje vlastní skladby charakteristické hutným kytarovým soundem vycházejícím z ranku dirty rock’n'rollu. Publikum si přijde na své při jejich divokých představeních se vším, co k tomu patří, především s pořádnou sprchou energie,“ uvedla manažerka kapely Marcela Hrádková. Nobody Knows vystoupili během letošního roku mimo jiné před libereckou radnicí nebo na festivalu Benátská noc.

Blesk, 13.5.2006

Velkolepá oslava vyvrcholila autogramiádou, při níž členům mistrovského kádru málem upadly ruce, a pak už začal prskat ohňostroj. Na noc zahrála skupina Nobody Knows – a v tom byl kus symboliky.
zdroj…

Spark, únor 2006

Motorkářská image, plameny a lebky, kůže a kov, zkřížené písty, maltézské kříže, dlouhé vlasy… jednoduše drsní chlapi, kolem nichž se točí vnadné dívky a duní hlasitý rock and roll. Je v tom stejná romantika jako ve starých westernech. Na jedné straně sbírka všech profláknutých klišé, na druhé straně neodolatelná vůně něčeho zakázaného, hříšného a možná i trošku zkaženého. Špinavé kytary, třeskavé bicí a drsný chrapák tvoří jednoduchý a přímočarý rock s dobrými melodiemi, při jehož poslechu vás budou napadat kapely jako Mötorhead, AC/DC, Kiss anebo třeba Möttley Crüe…
zdroj…

Moto house, prosinec 2005

Kapela Nobody Knows hraje epesní heavy metal, prostě živou, železnou, klasicky metalově melodickou, zpěvnou a rychlou muziku bez zbytečných srágor. Živák na Baráčnický rychtě stál za to, jejich první CD nemá chybu (doporučuji ke koupi) a rozhodně si nenechte ujít koncert…

Liberecký deník, 16.1.2006

Nobody Knows zahájili svojí jízdu poháněnou těkavou směsí s přísadami Mötley Crue a Mötorhead krátce po dvaadvacáté hodině. Atmosféru večera hned od počátku přikrmovali natěšení „headbangers“ (ti co mlátí hlavou – pozn. red.) a dnes již tradiční pyrotechnické hrátky kapely, plné světlic a bengálských ohňů.
zdroj…

Final-sk8.cz, 25.7.2005

Dík mnoha dopingovím alkoholickým injekcím v kombinaci s jejich chytlavou show se zmobilizovaly poslední zbytky sil přítomných a Nobody Knows měli již slušný kotel. Jejich show byla tak trochu z jinýho světa, neb chlapi (ač mladí) předvedli virtuózní hardrockovou klasiku, kde své vzory potvrdili dvěma převzatejma superpeckama od idolů KISS, kterejma rozhejbali zadky nás všech, bez rozdílu vkusu či věku.
zdroj…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterEmail this to someone